ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
 • Українська
 • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Спеціальна пропозиція для фермерів
Обробка зерна від шкідників

 

Будь-який досвідчений аграрій знає, що мало просто зібрати хороший врожай. Не менш важливо зберегти його в повному обсязі, адже під час зберігання його якості загрожують безліч різних чинників. Одним з основних є комахи-шкідники.

З огляду на цю особливість і велику кількість запитів щодо вирішення даної проблеми від вітчизняних аграріїв, ми створили спеціальну пропозицію для фермерів. Розповімо про неї докладніше…

Які проблеми ми вирішуємо

Якщо ви стикаєтеся зі зберіганням та переробкою зерна протягом тривалого часу, то знаєте, що чим довше воно зберігається, тим більшому ризику піддається. Особливо з боку комах-шкідників. Адже якщо зерно буде зараженим, то при продажу ціна на нього буде знижена. Також збитки можуть з’явитися після повернення машини з порту або елеватора. Позбутися від шкідників допомагає наш комплект обладнання для обробки зерна.

  Якщо залишилися питання, заповніть форму

  Що ми пропонуємо

  До складу комплекту входить Тенор-90 – портативне обладнання для розпилення препарату.

  Друга частина комплекту – препарат Пірігрен-50. Призначений для обробки ранніх зернових і кукурудзи. У нього входять 100 л готового до використання препарату (4 каністри по 25 л , діюча речовина – піріміфос-метил), якого вистачить для обробки до 2500 т зерна.

  Ціна комплекту: 3500 євро без ПДВ.

  Залишилися питання або хочете дізнатися подробиці? Переходьте на сторінку контактів, щоб отримати консультацію!

  Обробка зерна за допомогою Пірігрен-50