ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
17 вересня «Сожам Україна» візьме участь у Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART»: ЗБЕРІГАННЯ

Зовсім скоро «Сожам Україна» візьме участь в конференц-практикумі, який відбудеться на базі елеватора у Вінниці. Головна його мета – обговорення проблем і можливостей ефективного розвитку елеватора, як ключової ланки зберігання зерна. Захід пройде 17 вересня за адресою: м. Віннця, вул. Сергія Зулінского, 54.

Не секрет, що як тільки збиральна кампанія добігає кінця, перед фермерами постає гостре питання – зберігання зерна без втрат. Наша технологія обробки зерна інсектицидами (небулізації) стає все більш популярною серед вітчизняних господарств. Суть технології полягає в мікроскопічному запиленні зерна препаратом «Пірігрен 50, ХТ», спеціально для якого розроблено стаціонарне і переносне обладнання.

Головна перевага інсектициду «Пірігрен 50, ХТ» – можливість обробки зерна при закладці на збереження, переміщення або відвантаження. Максимальна доза (8 л/100 т) забезпечує захист зерна на термін до 12 місяців. Більш детально про захист зерна від амбарних шкідників за технологією небулізації ви зможете дізнатися на цьому заході, відвідавши стенд «Сожам Україна».

На стенді буде представлено обладнання двох типів – «Тенор» і «Мажор». Воно розроблено спеціально для мікроскопічної пульверизації та рівномірного розподілу препарату. Ці розпилювачі можна використовувати на всіх типах зерносховищ, як вертикального, так і підлогового зберігання (за умови механізації складів). Рішення про встановлення переносного або стаціонарного обладнання для небулізації приймається в залежності від потужності і конструкції елеватора.

Детальну програму заходу дізнавайтеся на сайті організатора: https://proagro.com.ua/events/date/2021/elevator-2021-smart-zberigannya

    Якщо залишилися питання, заповніть форму