ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
 • Українська
 • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Принцип застосування Гранпротек, КЕ

Народна мудрість говорить: «Хліб – усьому голова». Але чому цей харчовий продукт має таке важливе значення? Відповідь криється далеко не в його корисних властивостях, хліб символізує працю. Адже для того, щоб ті чи інші продукти опинилися на нашому столі, хтось дуже потрудився: переорав поле, засіяв зерном, виростив, зібрав урожай, зберіг його. І не тільки ми вживаємо злакові у своєму постійному раціоні. Щоб різні комахи не з’їли все, людина придумала засоби захисту врожаю.Так що можна утвердити ще одну мудрість: «Без розумної голови хліба не виростиш».

«Гранпротек, КЕ» – інсектицид контактно-кишкової дії проти шкідників різних зернових культур. За принципом використання цей препарат можна порівняти з уже добре відомим засобом «Пірігрен 50, ХТ». Подібність ще й в тому, що обидва вони застосовуються способом небулізації або розпилення. «Гранпротек, КЕ» – це концентрат емульсії, яку необхідно розводити водою перед використанням (іноді застосовують в нерозведеному вигляді).

Коли застосовувати Гранпротек, КЕ

Використовують препарат в декількох випадках:

 1. Боротьба зі шкідниками. Коли комахи були помічені, час застосувати проти них потужний засіб із діючої речовини – дельтаметрин і допоміжної – піпероніл бутоксид. Перший має високу токсичність для багатьох шкідників, другий – пришвидшує їх параліч. Це називається лікувальна обробка. Засіб діє при контакті і проковтуванні. Протягом 24 – 96 годин (в залежності від температури зерна) гинуть всі дорослі (активні) особини. Потім він знищує приховані форми комах. А також ті, які можуть з’явитися при повторному зараженні.
 2. Навіть якщо зараження не видно, препарат можна, і навіть треба, застосовувати для профілактики. Адже «не видно» не значить «не існує».
 3. Обробляють приміщення та обладнання для зберігання сільськогосподарських культур. Для цього за допомогою спеціального прибора проводять дезінсекцію поверхонь.
 4. Препарат дозволений в ЄС. Тому засіб рекомендовано для обробки зерна, зокрема для кукурудзи, яку експортують в країни Європейського Союзу.

Залишились питання щодо застосування «Гранпротек, КЕ»?
Телефонуйте за номером +38 044 287 48 28

Переваги використання

Головними перевагами, які виділять цей препарат з ряду подібних, є ефективність, швидкість дії та довготривалий ефект.

Але це ще не все. З-поміж інших характеристик – хороша термостійкість, неймовірна стабільність у повітрі, широкий спектр використання. Речовина розкладається під дією світла та ультрафіолетового випромінювання. Також можна використовувати для зерна, призначеного для посіву, не погіршує схожість рослин.

Препарат не впливає на процеси виготовлення та якість хліба, солоду, пива і т. п. Якщо порівняти продукти, виготовлені з обробленої сировини і необробленої, то різниці ніякої – ні за смаковими характеристиками, ні за показниками безпеки.

Плюс ще в тому, що за допомогою засобу можна здійснити обробку складських приміщень. Це дуже важливо, адже таке сховище набагато краще захищає збережене зерно. Сільськогосподарські культури можуть довго знаходитися в складах, і зберегти їх без втрат якості буває дуже нелегко. Одним препаратом вирішуємо одночасно декілька проблем і тим самим посилюємо ефект. Granprotek не погіршує якість сировини, бо працює на поверхні зерна і не проникає глибоко всередину.

сбор урожая

Як довго діє препарат

Дія препарату триває дуже довго – від 5 до 12 місяців. Тому достатньо 1 обробки на сезон. Тривалість залишкового ефекту залежить від дозування – чим воно більше, тим довше. Наприклад, при максимальній витраті 2 л/100 т залишкова дія триватиме 12 місяців, а при 1 л/100 т – 6-9 місяців. Як бачимо, і тут даний інсектицид підтверджує свою ефективність.

Дізнатися більше про обробку можна у розділі сайту «Небулізація»

Від яких шкідників захищає засіб

Щорічно втрачається декілька тонн зерна в усьому світі через діяльність комах-шкідників. Вони просто з’їдають запаси борошна, висівок, комбікормів, а також засмічують їх продуктами життєдіяльності. «Гранпротек, КЕ», як піретроїдний інсектицид, бореться з багатьма видами комах і навіть кліщів. До найбільш розповсюджених відносяться:

 • комірний довгоносик(Sitophilus granarium);
 • борошняний хрущак (Tribolium confusum);
 • зерновий точильник або каптур зерновий (Rhizopertha dominica);
 • суринамський борошноїд (Oryzaephilus surinamensis);
 • зернова міль (Sitotroga cerealella) та інші.

Яке обладнання необхідне для використання Гранпротек, КЕ

Перед початком використання емульгований концентрат розводять водою у відповідних пропорціях. Потім отриману рідину розпилюють на мікроскопічний туман (10-20 мікрон), завдяки чому засіб витрачається рівномірно і з максимальною економністю. Для таких цілей використовують спеціальне обладнання. Воно складається з форсунки й насоса (помпи). Буває переносним або стаціонарним.

Один насос може бути під’єднаний одночасно до декількох форсунок, що дозволяє виконувати роботу з різних точок і набагато швидше. Діапазон швидкості обробки коливається від 20 до 200 т/год. Обладнання сертифіковане і дозволене для роботи з інсектицидами.

Працівник, який проводить обробку, повинен мати засоби захисту: маску з фільтром, комбінезон з водовідштовхувальною обробкою, нітрилові рукавички.

  Якщо залишилися питання, заповніть форму