ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
КОЖЕН У ПОЛІ – ВОЇН!

 Аграраї готуються збирати урожай в умовах дефіциту елеваторних потужностей.

Проблему намагаються вирішити кількома способами: використання полімерних рукавів, нарощування потужності існуючих зерноскладів, звести тимчасові склади у західних областях або поруч з уже існуючими елеваторами, якщо вони розташовані не в зоні бойових дій. Варіант залишити зерно у полі теж розглядається.

Ми, французька компанія SOJAM (Сожам), також  працюємо ще більш старанно, адже нашим клієнтам і партнерам потрібна підтримка та допомога. І ми віримо, що разом зможемо пройти цей шлях до перемоги України!

Філія уже майже 10 років представлена на ринку України і ми здобули лояльних клієнтів у всіх областях. Наше співробітництво із зернозберігальними підприємствами підвищує їх ефективність шляхом зменшення кількісних і якісних втрат зернових у результаті пошкодження комахами. Особливо наша технологія актуальна в умовах вимушеного збільшення тривалості зберігання зерна в зерносховищах та жорстких фітосанітарних вимог експорту до країн ЄС.

Наш технологія та продукт – інсектицид «Пірігрен 50,ХТ» – користуються популярністю, адже екологічна система, що формується в зерносховищах після закладки врожаю, потребує захисту від довгоносиків, клопів, борошноїдів, хрущаків, капюшонників, а також кліщів і молі. Сама  присутність цих комах є згубною і призводить до псування усього запасу зерна в сховищі та перешкоджає його експорту.

За майже 70 річну діяльність компанії Sojam у Франції її розробники довели до досконалості свою систему захисту зерна проти амбарних шкідників –  холодну небулізацію.   

Обробка здійснюється завдяки одночасній подачі стиснутого повітря та інсектициду в корпус форсунки.

Завдяки високоточному обладнанню забезпечується рівномірне розподілення інсектициду у потоці зерна, що гарантує якісний захист урожаю із дотриманням усіх норм харчової безпеки.

Усе обладнання системи небулізації виготовляються на заводі компанії SOJAM (Сожам) у Франції. Технологія підходить для усіх типів зерносховищ, у тому числі підлогових, силосних, бетонних, портових, рукавів тощо.

Високий рівень безпеки продукції для споживача забезпечується тим, що застосовується дуже мала кількість препарату «Пірігрен 50, ХТ».  Дозування починається від 4 л на 100 т зерна. 

Для норій зі швидкістю до 110 тон/год використовуються досить прості переносні агрегати; для норій потужністю понад 110 і до 1000 т зерна в годину і можливістю повної автоматизації і дистанційним управлінням є високо технологічні розпилювачі стаціонарного типу, що можуть обслуговувати кілька точок обробки одночасно або почергово.

Зерно можна відвантажувати  на переробку відразу ж після обробки – без періоду експозиції і дегазації партії.

Також на більшості елеваторів персонал практично не контактує з обробленим зерном.

Діюча речовина – піриміфос-метил – досить відома, вона зареєстрована міжнародними організаціями.

Підходить для обробки пшениці, ячменю, вівса, жита, кукурудзи.

Відчутною перевагою в процесі використання технології холодної небулізації є висока гнучкість у роботі: зерно можна обробляти на його закладці в елеваторі, під час зберігання зерна та при вивантаженні зерна з елеватора.

І це зовсім не вплине на процес роботи самого елеватора, не впливає на схожість насіння, підходить для обробки харчового, насіннєвого та фуражного зерна, продовольчої пшениці, пивоварного ячменю.

Будемо раді бути корисними у роботі Ваших елеваторів та зерносховищ!

Працюємо на результат.

Гарантуємо якість продукту та післяпродажного обслуговування.

ТОВ “Сожам Україна”

02160, м. Київ, проспект Соборності, 15

тел. +38(044)287-48-28