ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Конференція «ОК АГРО»: СТОЯТИ НЕ МОЖНА, ЙТИ!

Нещодавня зустріч представників агробізнесу відбулася у м. Черкаси у рамках конференції «ОК Агро» 10-11 листопада 2021 року.

Вдячні організаторам за надану можливість представити французьку технологію обробки зерна в елеваторах і зерносховищах – небулізацію PIRIGRAIN від компанії SOJAM, прогресивність і зручність якої відмітили спеціалісти суміжної діяльності.

Як учасники цього заходу маємо відмітити, що гасло бізнес-конференції: «Про управління та прибутки. Шлях від несистемної роботи до успішного бізнесу та ефективного управління» точно характеризує подію, що відбулася. Серед 400 учасників домінували керівники і топ-менеджери прогресивних підприємств центральних областей України.
Зацікавлені в сучасних інструментах і підходах до організації роботи бізнес-структур, присутні мали змогу особисто зустрітися з колегами задля професійних консультацій, знайти нових партнерів і, можливо, оцінити успіхи конкурентів.

Концентрація енергії і амбіцій впродовж 2 днів заходу зарядила кожного на позитив і допомогла уточнити вектори розвитку на найближчий період.

Дізнайтесь більше про небулізацію PIRIGRAIN від компанії SOJAM:
+38 044 287 4828