ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Яких заходів безпеки необхідно дотримуватись при проведенні небулізації

Для небулізації використовується 2 препарати — «Пірігрен 50, ХТ» та «Гранпротек, КЕ». Це високоефективні рішення, здатні знищити 100% комах, які можуть завдати шкоди врожаю.

При обробці зернових культур будь-якими інсектицидами вкрай важливо дотримуватись заходів безпеки. І при небулізації діють ті ж правила. Адже в процесі використовуються хімікати, здатні у великих дозуваннях та при неправильному поводженні з ними нашкодити не лише зерну, а й здоров’ю людини.

Тому небулізацію потрібно проводити із застосуванням засобів індивідуального захисту шкіри, органів дихання, очей. Для цього використовують спеціальні костюми, рукавички, респіратори, окуляри. Вони зведуть до нуля ризик потрапляння хімікату в організм та тяжкого отруєння.

Також важливо стежити за терміном придатності інсектицидів, що використовуються для небулізації. Прострочені препарати застосовувати не варто. Хоча б тому, що вони мають дуже низьку ефективність, порівняно зі «свіжими». Тому варто уважно вивчити кожну ємність із речовиною перед застосуванням.

Не менш важливо дотримуватися правил зберігання та транспортування інсектицидів. Вони прописані на етикетці конкретного препарату або в інструкції щодо його застосування. Порушення цих правил також може зменшити ефективність діючих речовин препарату. Але дуже важливим є ще й питання безпеки конкретного інсектициду для зерна.

Дізнатися більше про обробку можна у розділі сайту «Небулізація»

Безпека зерна під час роботи з «Пірігрен 50, ХТ» та «Гранпротек, КЕ»

«Пірігрен 50, ХТ» і «Гранпротек, КЕ» — два ефективні препарати, що використовуються при небулізації. І з кожним із них необхідно працювати, дотримуючись конкретних правил безпеки.

«Пірігрен 50, ХТ»

Цей препарат заснований на піріміфос-метилі. Згідно з прийнятими нормами, ця речовина може бути присутня в зерновій культурі в концентрації не більше 5 мг/кг. Що потрібно знати про безпеку «Пірігрена 50, ХТ»:

  1. Максимально допустиме дозування — 8 літрів на 100 тонн культури. У такому разі концентрація піриміфос-метилу в зерні становить 4 мг/кг, тобто буде абсолютно безпечною.
  2. Максимальна концентрація пиримифос-метила в 4 мг/кг буде у момент обробки культури. Адже після обробки вміст хімікату в зерні стає ще меншим.
  3. Піріміфос-метил ніяк не позначається на процесах обробки культур — у переробленому зерні концентрація цієї речовини буде нульовою. Тому будь-які ризики нашкодити кінцевому продукту нульові.

Найголовніше правила безпеки під час роботи з «Піригреном 50, ХТ» — не перевищувати максимально допустиме дозування речовини.

Залишились питання щодо застосування хімічних засобів?
Телефонуйте за номером +38 044 287 48 28

элеваторы

«Гранпротек, КЕ»

Цей препарат базується на речовині дельтаметрин. Згідно з нормами концентрація дельтаметрину в зерні може становити не більше 2 мг/кг. А при використанні «Гранпротека, КЕ» (для профілактики або обробки) готуються розчини з концентрацією дельтаметрину всього 0,25-0,5 мг/кг.

Тому і «Гранпротек, КЕ» є абсолютно безпечним для будь-якої зернової культури. Причому безпечний і на момент обробки, і на момент приготування/застосування продукції із зернової культури.

Крім того, «Гранпротек, КЕ» дозволено в Євросоюзі — його активно використовують для боротьби зі шкідниками, від яких страждає кукурудза на експорт. А дельтаметрин у складі ніяк не впливає на властивості кінцевої продукції із зерна або на якісь технологічні процеси.

Тому перейматися безпекою сільськогосподарської продукції, обробленої цими препаратами, не варто. Головне — точно дотримуватись дозування для досягнення максимальної ефективності та не перевищувати їх.

    Якщо залишилися питання, заповніть форму