ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Який ефект має небулізація на якість та врожайність культур

Хоча українські аграрії застосовують різні біологічні та хімічні засоби обробки рослин при вирощуванні, при зберіганні культур формується штучна екосистема. Ця екосистема стає ідеальним середовищем для розмноження різних комах. Навіть якщо в елеваторі буде мінімальна кількість блискіток, хрущаків, мукоєдів та інших шкідників, втрати зерна можуть сягати 25%.

Щоб вберегти врожай від якісної та кількісної втрати, сучасні аграрії використовують небулізацію. Це французька методика розпилення певних препаратів («Гранпротека, КЕ» та «Пірігрена 50, ХТ»), яка дозволяє знищити 100% шкідливих комах.

Небулізація зернових культур – це процес обробки зерна рідкими хімічними препаратами для захисту від шкідників.

Дізнатися більше про обробку можна у розділі сайту «Небулізація»

Вплив небулізації на якість зерна

В основі препаратів «Гранпротек, КЕ» та «Пірігрен 50, ХТ» лежать речовини піріміфос-метил та дельтаметрин — високоефективні інсектициди, що мають тривалу залишкову дію. І якщо використовувати їх за інструкцією (дотримуватися дозування), ніякої шкоди врожаю небулізація не принесе.

Розглянемо для прикладу дельтаметрин («Гранпротек, КЕ»):

  1. Згідно з міжнародними нормами, ця речовина може перебувати у зерновій культурі в концентрації від 1 до 2 мг/кг.
  2. При небулізації із застосуванням «Гранпротеку, КЕ» його дозування може становити 0,25-0,5 мг/кг.
  3. Висновок: навіть при максимально допустимій дозі препарату він не сягає нижньої мінімальної планки концентрації дельтаметрину в зерні.

Крім того, «Гранпротек, КЕ» на законодавчому рівні дозволений для застосування в Євросоюзі. І багато авторитетних аграріїв рекомендують його як ефективний метод боротьби з комахами, які здатні завдати шкоди кукурудзі, що експортується. Цей факт не можна не вважати «знаком якості» препарату.

Після обробки зерна «Гранпротеком, КЕ» його активні речовини не позначаються на властивості культури — її можна сміливо використовувати для виготовлення хлібобулочних виробів, пива тощо. Якість кінцевого продукту не страждає.

элеваторы

Як небулізація впливає на врожайність

Якщо говорити про врожайність, то на неї впливає багато чинників — починаючи від погодних умов і закінчуючи своєчасною обробкою культури від шкідників. Сучасні аграрії використовують різні методи прогнозування врожайності, тож підсумковий результат не буде сюрпризом. Інша справа — «Гранпротек, КЕ» та «Пірігрен 50, ХТ», які все активніше застосовуються у сільському господарстві.

За дотримання дозувань і правил небулізації ці препарати ніяк не здатні нашкодити врожаю. Навпаки — вони його зберігають, оскільки дозволяють вчасно позбутися шкідників та мають тривалий залишковий ефект (протягом 3-12 місяців захищають зерно від шкідників).

Більш того, «Гранпротек, КЕ» та «Пірігрен 50, ХТ» можна використовувати на будь-якому етапі роботи із зерновою культурою:

  • у процесі завантаження в елеватор;
  • при зберіганні;
  • у процесі вивантаження.

Цими препаратами можна обробляти всі зернові культури. І вони допомагають довго зберегти урожай — це факт.

    Якщо залишилися питання, заповніть форму