ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Як вибрати оптимальне дозування препаратів для небулізації

Небулізація — метод обробки зернових культур у потоці, розроблений Генеральною Компанією Інсектицидів (нині — Sojam). У процесі небулізації застосовуються два препарати — «Пірігрен 50, ХТ» та «Гранпротек, КЕ».

Ці препарати ефективні на 100%, безпечні для зернових культур та навколишнього середовища, мають тривалу залишкову дію. Але для досягнення цього необхідно дотримання дозування та інструкцій щодо застосування речовин.

Небулізація зернових культур – це процес обробки зерна рідкими хімічними препаратами для захисту від шкідників.

Дізнатися більше про обробку можна у розділі сайту «Небулізація»

Рекомендації щодо дозування

«Гранпротек, КЕ» — інсектицид контактної дії, який здатний знищити 100% комах-шкідників комор. За консистенцією це концентратом емульсії, який перед застосуванням необхідно розбавити водою. Препарат може використовуватися не лише для захисту зерна, а й для обробки обладнання/приміщень.

Основа «Гранпротека, КЕ» — дельтаметрин, речовина, що гарантує 100% позбавлення культури від шкідників у процесі зберігання. Але важливо провести правильний розрахунок дозування речовини. Для цього використовують просту таблицю:

Дозування «Гранпротека, КЕ» (л/100 тонн)Концентрація дельтаметрину (мг/кг)Тривалість залишкової дії (міс)
1N/2 = 0,256-9
1,30,3310
2N = 0,512

Оптимальний спосіб застосування

«Гранпротек, КЕ» та «Пірігрен 50, ХТ» застосовуються за такою схемою:
Концентрація емульсії розбавляється водою у співвідношенні 1 до 3, 1 до 4 або 1 до 5. Об’єм води підбирається в залежності від того, яке обладнання для розпилення використовується і яку швидкість потоку воно може забезпечити.
Якщо завдання обробити склад, на кожні 100 м. кв. необхідно використовувати близько 0,6 л речовини.
Якщо потрібно обробити зерно, витрачають трохи більше 2 л/100 тонн.

Після розпилення інсектициду він починає діяти практично відразу — комахи контактують з ним або проковтують його. Протягом наступних 24-96 годин відбувається загибель всіх шкідників.

элеваторы

Рекомендації щодо застосування «Пірігрен 50, ХТ»

«Пірігрен 50, ХТ» відноситься до інсектицидів на основі піріміфос-метилу. Являє собою препарат, котрий відразу готовий до застосування. Використовується для боротьби з усіма видами комах-шкідників. Підходить для обприскування всіх зернових культур (виняток — бобові та олійні).

Перевага препарату — у його активній речовині. Адже воно комплексно впливає на організми шкідників, викликаючи їхній параліч, а потім і загибель. Причому загибель як дорослих особин, і прихованих форм (які через деякий час вилазять поверхню) і наступних поколінь.

Згідно з прийнятими вимогами та нормами граничний вміст піриміфос-метилу в зерні повинен становити не більше 5 мг/кг. А максимально допустима доза інсектициду «Пірігрен 50, ХТ» — 8 л/100 тонн (у такому разі піріміфос-метилу в культурі буде 4 мг/кг).

    Якщо залишилися питання, заповніть форму