ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua

Небулізація інсектициду це:

вредители в зерне

Захист зерна від комах
протягом усього року

безопастность для работника

Безпека для споживачів
та працівників

пшеница

Зниження
кількісно-якісних втрат
під час зберігання
зерна до 25%

эффект после обработки

Ефект практично одразу
після обробки, без
додаткових маніпуляцій

мороз

Можливість обробляти
зерно при мінусовій
температурі

Ефективна боротьба зі шкідниками зерна без додаткових витрат часу та загрози для робітників

Для отримання результату не потрібна іммобілізація зерна. Уся обробка проходить прямо під час завантаження/перекидання/відвантаження зерна у зерносховищі. Тому не потребується витрачати зайвий час і кошти на підготовку зерноскладу до внесення препарату. З “Пірігрен 50” проблема простою елеватору та затримки автотранспорту чи вагонів-зерновозів зникає назавжди. Технологія передбачає мінімальний контакт персоналу з препаратом і при виконанні інструкції та правил безпеки вона є повністю безпечною.

Дієвий спосіб, як позбутися довгоносиків та інших комірних шкідників в зерні

Амбарний довгоносик здатний за 5 місяців збільшити свою популяцію в 100 разів. З легкістю пошкоджує чверть зібраного зерна та продовжує успішно розмножуватися, спричиняючи кількісно-якісні збитки. Позбавитися його можливо лише повномасштабною обробкою зерна від довгоносиків. Повністю позбавитися цієї проблеми традиційними способами самостійно неможливо та досить часто навіть небезпечно, тому ми розробили Пірігрен, який вноситься за допомогою обладнання для небулізації що встановлюється на перевантажувальному обладнанні елеватора з мінімальним контактом персоналу під час обробки. Тому боротьба з довгоносиками – головна проблема для аграріїв в спробах захистити зерно при зберіганні. При обробці зерна методом небулізації (холодного розпилення) препарат розподіляється рівномірно в масі зерна та не зволожує його. Для обробки необхідно лише встановити відповідне обладнання. Далі, лише однієї обробки достатньо для знищення 100% дорослих комах протягом 72 – 96 годин. Пірігрен має залишковий ефект і на цьому не зупиняє своєї дії, продовжуючи захищати зерно від потворного зараження та від прихованої форми.

Продовольча безпека

Допустима концентрація діючої речовини препарату Пірігрен згідно зі стандартами Європейського агентства з охорони навколишнього середовища – 0,0001% чи 5 ppm (5 г на тонну зерна). В препараті Пірігрен межа залишків піріміфосметилу складає 2-4 ppm, що робить його абсолютно безпечним для подальшої переробки та споживачів кінцевого продукту з зернових. Тести за допомогою альвеограми, оцінки випічки та тестування пива і обробленої сировини Об’єднанням садівників і пивоварів Франції виявили, що обробка зерна на елеваторах препаратом “Пірігрен 50” безпечна. Також піріміфосметіл не впливає на смак і його вміст в готовому продукті нижче порогу чутливості вимірювального обладнання.

вредители зерна
пшеница
хлеб и пшеница
вредители зерна
мука и зерно
вредители зерновых культур
флаг Франции

Про компанію

Міжнародна компанія Sojam є розробником та виробником численних технологій та засобів для боротьби зі шкідниками і присутня на зерновому ринку з 1959 року. Завдяки препарату “Пірігрен 50” з 1966 компанія є одним із лідерів на ринку Франції в галузі холодного розпилення інсектицидів. Замовники Sojam – це підприємства, діяльність яких пов’язана із зберіганням, продажем, переробкою та транспортуванням зернових культур. Найчастіше це зернові кооперативи, зернотрейдери, агропромислові комплекси і портові елеватори.

Працюємо без посередників і виготовляємо на замовлення обладнання з урахуванням особливостей кожного зерносховища. Здійснюємо його монтаж, обслуговування та контроль на підприємствах Клієнтів, щоб виключити навіть мінімальний шанс втрати врожаю. Надаємо гарантії виробника, маємо склад запчастин, обладнання та препарату в Україні і забезпечуємо повноцінну післяпродажну та технічну підтримку.

ДЕТАЛЬНІШЕ
пшеница
погрузка зерна
исследования зерна
зерновые элеваторы

Чому саме ми

исследования зерна

3000+

клієнтів у Франції довіряють нам свій врожай кожен рік

70+

років на французському ринку інсектицидів

11+

роки роботи нашого представництва в Україні

20 млн.

тон зернових обробляють «Пірігреном» щорічно

250+

українських аграріїв праціють з нами на постійній основі

Ми забезпечуємо сервіс
європейського рівня:

разработки

Індивідуальна розробка
обладнання під кожного
клієнта

коммуникация

Навчання та консультування
протягом співробітництва

флаг европы

Відповідність
європейським стандартам
препарату та обладнання

доставка пшениці

Завжди своєчасна доставка
інсектицидів на об’єкт

ремонт

Оперативне обслуговування
вставленого обладнання

Наші технології використовують по всій Україні

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА:

Залиште свої контакти та питання – наш менеджер зв’яжеться з Вами