ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38 044 287 48 28
  • Українська
  • Русский
Close
ФРАНЦУЗСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЗАЩИТЫ ЗЕРНОВЫХ
+38 044 287 48 28 contact@sojam.ua
Міжнародна виставка “ІнтерАгро2018”

Для кожної компанії різноманітні заходи, такі як виставки, форуми, конференціїце величезний шанс не тількипоказати себе”, але й познайомитися з продуктами колег, побачити нові напрямки розвитку, завести цікаві знайомства та отримати вигідні пропозиції. Саме тому компаніяSojam Ukraineзавжди приймає активну участь у більшості аграрних заходів.

Ми завжди готові не тільки ознайомитись з роботою інших компаній в цій сфері, але і показати, ознайомити з власним досвідом та продемонструвати нові, технологічні рішення для безпечного зберігання зернових.

Тому сьогодні хочемо запросити вас на виставкуІнтерАгро”, що відбудеться в період з 30 жовтня до 1 листопада. Захід буде проводитися в Міжнародному виставочному центрі, що знаходиться за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15. Детальніше щодо квитків, запрошень та участі можна дізнатися на офіційному сайті: http://www.interagro.in.ua/ua/zaproshennya.

Що собою являє Інтерагро

«ІнтерАгро» – міжнародна виставка, метою якої є представити на перспективному агрономічному ринку України нові розробки від виробників зі світовим їм’ям. Зауважимо, що цей масштабний захід проводиться лише один раз у два роки (на фото ІнтерАгро2016).

Агро мероприятие

Більша частинаІнтерАгро” — це заводи, що виготовляють сільськогосподарчу техніку або інше устаткування. На заході будуть представлені останні розробки та інноваційні ідеї як світового, так і українського машинобудівництва для аграріїв, обладнання для сервісу сільськогосподарської техніки, запасні частини для техніки, новітні методи землеробства і рослинництва, а також дослідження з агрохімії.

Крім того, на виставці буде проведений ряд ділових заходів на різноманітні теми, що нині актуальні на українському ринку і відповідають тенденціям світового розвитку агрономічної галузі. Учасники міжнародних семінарів та конференцій після цього заходу зможуть орієнтуватися в усіх новинках галузі та в перспективних напрямках розвитку ринка.

ОрганізаториІнтерАгро 2018анонсують:

  • участь 20 країн;
  • приблизно 400 учасниківкомпаній;
  • 32 000 м2 площі для виставки;
  • 20 000 гостей;
  • 55 внутрішніх, професійних ділових заходів;
  • національні експозиції Китаю, Туреччини, Німеччини та Франції.

Зазначимо, що на вистаці будуть представлені такі тематичні розділи, як сільськогосподарська техніка, запчастини і обладнання для сервісу, логістика, добрива і насіння, зерносховища та елеватори, обладнання для лабораторій, техніка для лісових господарств, біоенергетика та інше, технології та системи для точного землеробства.

Також в рамках виставки буде проведений конкурс «InterAGRO Innovation Award», на якому будуть змагатися компаніїрозробники технічних інновацій для агрономічної галузі. На конкурсі можуть бути представлені розробки 201718 років.

Бажаєте дізнатися більше про ефективний захист зернових, отримати вигідні пропозиції? Прямуйте на виставкуІнтерАгро”, шукайте національний павільйон Франціїсаме там на вас будуть чекати представники компаніїSojam”.

    Якщо залишилися питання, заповніть форму